Blacharstwo

Profesjonalny sprzęt blacharski znacznie ułatwia nam naprawę wszelkich wgnieceń oraz elementów, które nie wymagają wymiany. Pozwala to zaoszczędzić naszym klientom ponieważ koszt zakupu nowych części często jest zdecydowanie większy niż usunięcie wgnieceń i lakierowanie całego elementu.

Oczywiście dla bardziej wymagających klientów wymieniamy również całe elementy, których zakupu dokonujemy  bezpośrednio od producenta samochodu, co daje pewność iż są one oryginalne.

Wykonujemy również drobne zabiegi kosmetyczne takie jak zaprawki, zabezpieczanie ogniska korozji przed rozprzestrzenieniem, a także i naprawiamy szkody przez nią spowodowane.


Lakiernictwo

Nowoczesne pomieszczenia bezpyłowe oraz pewna ręka doświadczonego lakiernika gwarantują idealnie gładką powierzchnię zaraz po skończeniu lakierowania samochodu.

Zaopatrujemy się u najlepszych dostawców, a najwyższej marki sprzęt pozwalają nam utrzymywać ceny na bardzo niskim poziomie nie uniżając jakości.

Każdy lakierowany element jest barwnie wyrównany z pozostałymi, a następnie polerowany w celu zabezpieczenia oraz ze względów estetycznych. Efekt końcowy bywa często zaskakujący w oczach klienta w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

Naprawy powypadkowe


W standardzie mamy szybkiej i bezgotówkowej naprawy samochodów poszkodowanych w wypadkach i drobnych stłuczkach. Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi.

Umożliwiamy oględziny pojazdu poszkodowanego w wypadku przez pracowników firm ubezpieczeniowych w naszym warsztacie, co w połączeniu z naszą konsultacją, daje możliwie jak najlepsze warunki wypłaty odszkodowania.Mechanika


Wieloletnie doświadczenie oraz szereg przebytych profesjonalnych szkoleń, zdecydowanie podnoszą kwalifikacje naszych pracowników. Powierzając nam swoje auta, mają Państwo pewność że znajdują się w one dobrych rękach.

Tutaj prezentujemy zaledwie kilka usług świadczonych w naszym warsztacie. Nie ograniczamy się jednak do sztywnej oferty i chętnie podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych zadań.Serwis ogumienia

 
Precyzyjne narzędzia stworzone specjalnie na potrzeby obsługi ogumienia w pełnym zakresie, sprawiają że wymianę kół i felg oraz ich wyważanie robimy szybko i solidnie.

Klejenie opon odbywa się za pomocą bardzo trwałych środków, dzięki czemu są doskonale zabezpieczone przed rozszczelnieniem i czasową utratą ciśnienia wewnętrznego. Dodatkowo za każdym razem wymieniany jest także wentyl aby maksymalnie podnieść jakość wykonanej usługi.

Wyważanie odbywa się na specjalnej maszynie, która idealnie odnajduje ubytki i redukuje je, dzięki czemu samochody wręcz same się prowadzą i na prostej nawierzchni auto utrzymuje stabilny kierunek jazdy.


Elektromechanika


Posiadamy również markowy sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu bez najmniejszego trudu możemy odczytać błędy zapisane na komputerach pojazdów każdej marki i przyspieszyć tym samym ich naprawę.

Diagnostyka często pozwala bardzo precyzyjnie zlokalizować miejsce usterki i ułatwia zadanie serwisantom. W większości samochodów jeżdżących po naszych drogach system ten rejestruje również inne parametry, między innymi takie jak konieczność inspekcji oraz sprawność systemów Airbag.

Elektromechanika nie ogranicza się jednak tylko do odczytywania błędów z komputerów pokładowych. Wszelkie przepięcia, przepalone kostki w desce rozdzielczej, sprzęt audio, auto alarmy, ich montaż i awarie to chleb powszedni w tym odłamie motoryzacji.


Dla firm i większej liczby samochodów (flot) proponujemy specjalne, wcześniej uzgodnione warunki współpracy w zakresie rabatów na usługi i części zamienne oraz możliwości rozliczeń przelewowych z wydłużonym terminem płatności, a także inne udogodnienia.